11121314151617
18192021222324
25262728293031

Datum kreiranja 29 april 2012

U okviru 19. kola prvensttav međuopštinske lige  Fudbaleri Mladosti su juče na stadionu kraj dunava savladali Panoniju iz lalića rezultatom 4:0 poluvreme 2:0.

Za dobru igru i kvalitetnu utakmicu su potrebna dva tima, a u jučerašnjoj utakmici apatinski fudbaleri u timu iz lalića nisu imali protivnika dostojnog za nadigravanje. Tokom cele utakmice tim iz lalića je bio totalno neprimetan na terenu i tokom svih 90 minuta su igrali klasičan bunker sa skoro celim timom u svom kaznenom prostoru. U takvoj igri gostiju fudbaleri mladosti su odigrali samo koliko je bilo potrebno za sigurnu pobedu. Apatinci su poveli u 33. minutu preko kapitena Saše jana a konačan rezultat prvog poluvremena je postavio Lemaić u 45 minutu nakon najleše akcije u tom delu igre. Napadi  Apatinaca su nastavljeni i u drugom delu igre, a sa dva pogotka u 57. i 81. minutu Bojan Jelisavac je nastavio golgetrsku seriju ovog proleća. I nakon ove utakmice Mladost je ubedljivo prva, a u narednom kolu, u lokalnom derbiju gostuju terekvešu u svilojevu