12131415161718
19202122232425
26272829

Datum kreiranja 28 maj 2012

U Čačku je u subotu održano takmičenje „Čačak open 2012“, kao jedno od kontrolnih takmičenja pred odlazak reprezentativaca Srbije na svetsko prvenstvo. Učešće je uzelo tridesetak klubova iz Vojvodine i Srbije. Nenad Besnilov osvojio je prvo mesto u borbama u kategoriji juniora preko 70 kg, a Veljko Supić u borbama u kategoriji kadeta preko 60 kg osvojio je treće mesto.

U borbama ekipno ekipa „Partizana“ u sastavu Petar Bajić, Nenad Besnilov i Veljko Supić osvojila je zlatnu medalju. Na ovom takmičenju Petar Bajić je još jednom dokazao da je trenutno najbolji i najperspektivniji apatinski karatista osvojivši zlatnu medalju u borbama u kategoriji kadeta u apsolutnom nivou i zlatnu medalju ekipno u kategoriji kadeta.
Bajić je nastupio i za ekipu Vojvodine u susretu regiona i osvojio drugo mesto.