15161718192021
22232425262728
2930

Datum kreiranja 27 novembar 2012

Odbojkašice Apatina su poražene u šestom kolu Prve Srpske lige od VolleyStarsa iz Sombora sa 3:0 u setovima.

Prvi set gošće su dobile sa 25:20.Drugi set naše odbojkašice su počele odlično,vodile su od početka i povećavale prednost koja je iznosila 19:7.Od tog momenta usledio je neverovatan obrt,Somborke su vezale par poena i uspele da se približe Apatinkama na svega par poena.Ipak prve do set lopte stižu odbojkašice Apatina koje su vodile 24-20.

Veliki broj izuzetno dugih poena je odigran do kraja ovog seta,Apatinke su imale čak četiri set lopte i nisu iskoristile ni jednu.Smborke stižu na 25.25 i koriste prvu set loptu i dobijaju ovaj set sa 27:25.Treći set se igrao poen za poen,u završnici sigurnija igra Vollesatsra i 25:22 za konačnih 3:0 u setovima.Odbojkašice Apatina su na ovoj utakmici nastupile bez četiri igračice iz startne postave,utakmici u hali o.š.Ž Zrenjanin je prisustvovsao veliki broj gledalaca.

Nakon ovog poraza Apatinke se nalaze na šestom mestu na tabeli,a u sledećem kolu gostuju u Bečeju.