12131415161718
19202122232425
26272829

Datum kreiranja 15 april 2012

U derbiju 17.kola međuopštinske lige fudbaleri OFK Mladosti su juče na stadionu kraj dunava savladali drugoplasirani radnički iz ratkova rezultatom 3:0. Od prvog minuta je bila primetna razlika u kavlitetu i igri timova. Domaćini su od starta krenuli sa organizopvanim akcijom i to je dalo rezultat već u 5. minutu kad je Mladost povela preko Lemaića.

Tokom celog prvog poluvremena igra se uglavnom odvijala na polovini gostiju i protekla u dominaciji domaćina. Početkom drugog poluvremena evrogolom Jelisavac je povisio na 2:0, a konačan rezultat je svojim drugim pogotkom postavio Damir Lemaić. Posle ovog kola OFK Mladost je usamljnjna na čelu tabele sa 47 bodova,sedam više od drugoplasiranog Radničkog iz ratkova i gol razlikom 55:4.

Golman Apatinaca Marko Đumić je na ovoj utakmici postavio i mali rekord u uspešnom čuvanju svoje mreže, jer je poslednji pogodak primio pre pet ipo meseci, 12. novembra.