DRUŠTVENE MREŽE

Tv Apatin - Vesti

Datum kreiranja 08 septembar 2015
Štampa

U utakmici koja je samo u drugom poluvremenu opravdala derbi ovog kola Područne lige Sombor u Svilojevu su fudbaleri Terekveša i Šikare na kraju podelili bodove, bilo je 2:2.

Gosti iz Sombora lideri prvenstva od starta utakmice su krenuli ofanzivno ka golu domaćih i prvi dolaze u vođstvo posle greške odbrane Svilojevčana. Svoju dobru igru u prvom i početkom drugog poluvremaena fudbaleri Šikare potvrdili su  drugim golom i tako sa velikim izgledima da nastave pobednički niz ušli u nastavak meča. Međutim nisu se predavali domaći fudbaleri zaigrali su organizovanije i velikom željom stigli do izjednačenja i osvajanja novog boda u prvenstvu. Golove za Terekveš postigli su Bojan Jelisavac i Dragan Ostojić. Svoju potpunu dominaciju u poslednjih pola sata utakmice  fudbaleri iz Svilojeva mogli su potvrditi sa još bar jednim golom i tako napraviti potpuni preokret i naneti prvi poraz lideru, ali iz par dobrih prilika nisu precizno šutirali domaći igrači. Sa ukupno četiri osvojena boda fudbaleri Terekveša trenutno zauzimaju skromno 13. mesto posle četiri odigrana kola.