16171819202122
23242526272829
30

Datum kreiranja 09 septembar 2015

Golom Nikole Mandića kakav se retko viđa na srpskim fudbalskim terenima ekipa prigrevačkog “Bratstva 1946” pobedila je pred svojim navijačima tim Subotice.

Jedini pogodak na utakmici postignut je u 85 minutu meča i  pravo je remek delo koje može da ponudi fudbalska igra. Jakim i preciznim udarcem sa 35 metara napadač Prigrevčana pogodio je same “rašlje”i savladao  golmana gostiju, a sve prisutne na tribinama ostavio bez daha. Ovi prelepim golom Nikola Mandić se tako osvetio protivničkom golmanu Davoru Kumozecu koji mu je u 20 minutu meča odbranio penal.

Bila je ovo dobra utakmica u kojoj su Prigrevčani zasluženo došli do nova tri boda i tako nastavili pobednički niz ove sezone. Dobru utakmicu odigrali su i fudbaleri Sloge koji su na svom terenu u Čonoplji pobedili 2:0 Zadrugar iz Srpskog Miletića i tako mu naneli prvi poraz ove sezone.

A prava goleada viđena je u Turiji gde je domaća Mladost poražena 6:3 od ekipe Vrbasa. U sledećem kolu Bačke zone fudbaleri iz Prigrevice  gostuju ekipi Vrbasa.