16171819202122
23242526272829
30

Datum kreiranja 23 septembar 2015

Pred svojim navijačima koji  ne mogu biti u potpunosti zadovoljni kako su njihovi ljubimci igrali fudbaleri Bratstva osvojili su samo bod  protiv neugodne ekipe Tise. Gosti iz Adorjana su prvi došli u vođstvo na početku utakmice i sa tom minimalnom prednošću otišli na odmor.

Posle postignutog gola fudbaleri Tise imali su odličnu priliku da udvostruče vođstvo kada je njihov napadač sa tridesetak metara prebacio istrčalog golmana domaćih i kada su svi već videli loptu u mreži Bratstva ona je završila za malo pokraj gola domaćih. Bila je ovo opet nedovoljno efikasna  igra Prigrevčana koji su na početku drugog poluvremena uspeli  preko rezerviste Zorana Stojšića da izjednače rezultat i na kraju osvoje bod.

Domaći fudbaleri mogli su i do pobede , ali su u par navrata u drugom poluvremenu loše šutirali ka golu gostiju iz Adorjana. Za razliku od Prigrevčana koji su lošije odigrali u ovom kolu, lider na tabeli ekipa Bečeja deklasirala je pred svojim navijačima fudbalere Zadrugara sa 5:0  i još više se učvrstila na vodećoj poziciji na tabeli Bačke zone. Fudbaleri iz Prigrevice sutra u prvenstvu Bačke zone gostuju u Srbobranu istoimenoj ekipi.