DRUŠTVENE MREŽE

Tv Apatin - Vesti

Datum kreiranja 29 septembar 2015
Štampa

Rukometaši Apatina u ovom kolu Prvenstva Prve lige Sever poraženi su 30:28 u jednoj zanimljivoj i do samog kraja neizvesnoj  utakmici kao gosti protiv ekipe Jabuke.

Domaći rukometaši debitanti u ligi pokazali su posebno dobru igru u prvom poluvremenu koje su na kraju dobili 16:13.U nastavku utakmice bolja igra Apatinaca u čijim redovima su se istakli kapiten Čedomir Milojević sa sedam golova i golman Nikola Bogojević koji je par puta odlično odbranio šuteve domaćiih rukometaša i tako omogućio Apatincima da održe rezultatski priključak i  dođu bar do boda u ovom meču u poslednjim trenucima utakmice.

Rukometaši Apatina u subotu od 18 h u prvenstvu Prve lige Sever  na svom parketu dočekaće još jednog debitanta u ligi ekipu Crvene Zvezde iz Mokrina.