16171819202122
23242526272829
30

Datum kreiranja 07 oktobar 2015

U utakmici koja je obilovala sa velikim brojem isključenja sa obe strane rukometašice Apatina na kraju su poražene od gošći iz Idoša 24:22. Apatinke su bile bolje u prvom poluvremenu koje su rešile u svoju korist rezultatom 13:11, ali su rukometašice Partizana  zaigrale mnogo bolje u drugom poluvremenu i u jednoj dramatičnoj završnici stigle do druge pobede u prvenstvu.

Apatinke su se u finišu utakmice žestoko borile da osvoje bar bod. U završnici meča domaće igračice imale su u jednom trenutku i dve igračice više na terenu ,ali nisu uspele da to iskoriste. Gošće su prvenstveno iz brzih kontranapada lako postizale golove i imali najveću prednost od tri gola razlike pet minuta pre kraja meča.

Bio je ovo prvi poraz rukometašica Apatina pred svojom publikom u novoj sezoni. Priliku da dođu do druge pobede u jesenjem delu prvenstva Druge lige Sever rukometašice iz  Apatina imaće na gostovanju u subotu protiv ekipe Sente poslednje plasiranog tima na tabeli.