16171819202122
23242526272829
30

Datum kreiranja 07 oktobar 2015

U derbiju ovog kola Bačke zone fudbaleri Bratstva i Zadrugara iz Srpskog Miletića odigrali su nerešeno. Prigrevčani su  bili dosta neubedljivi pred svojim navijačima, a gosti su prvi došli u vođstvo u prvom poluvremenu i sa tom prednošću otišli na odmor.

U nastavku utakmice domaći fudbaleri stvorili su nekoliko povoljnih šansi, ali nije došlo do izjednačenja. Gosti su se uspešno branili sve do samog finiša utakmice, a onda je rezervista u redovima Bratstva Nenad Ševarac u nadoknadi vremena posle dobrog centaršuta Danijela Fabera glavom uspeo da savlada protivničkog golmana i spasi svoj tim od  poraza.

Ovaj remi Prigrevčana iskoristili su fudbaleri Subotice i pobedom nad ekipom Vrbasa 2:1 izjednačili se po broju bodova sa ekipom „Bratstva1946“. Sada oba tima imaju 18 bodova. U ovom kolu najviše golova bilo je u Odžacima i Turiji.

Odžački Tekstilac je  na svom terenu poražen od Sloge sa 5:1, dok su Turijci bili ubedljivi protiv Poleta i  pobedili 5:2. U narednom kolu fudbaleri iz Prigrevice igraju sutra kao gosti protiv ekipe sivačkog Poleta poslednje ekipe na tabeli.