DRUŠTVENE MREŽE

Tv Apatin - Vesti

Datum kreiranja 27 oktobar 2015
Štampa

Fudbaleri Mladosti odigrali su  najbolju utakmicu ove jeseni i pobedili do ovog kola lidera na tabeli ekipu Bečeja 2:0. Pred svojim navijačima kojih se na stadionu kraj Dunava okupilo oko 150 Apatinci su odlično otvorili meč i u 4 minutu poveli golom Kolje Jovovića i tako najavili da gostima neće biti lako da osvoje povoljan rezultat u Apatinu.

Mlada ekipa iz Bečeja, iznenađenje jesenjeg dela prvenstva igrala je otvoreno, stvorila par povoljnih šansi, ali veoma raspoložen bio je domaći čuvar mreže Dušan Rašeta koji je sa par odbrana sprečio goste da dođu do izjenadačenja. Domaći fudbaleri su bili veoma organizovani na sredini terena predvođeni kapitenom Petrom Bursaćem.

Iz veoma izgrađenih akcija  napadači Mladosti dobijali su vrlo upotrebljive lopte i par puta odlično šutirali ka golu Bečeja. Sve dileme oko pobednika ovog kvalitetnog meča razrešio je najbolji igrač meča Aljoša Jovović u 81 minutu utakmice kada je efektno savladao protivničkog golmana i doneo veliku radost Apatincima koji sada zauzimaju 9. mesto na tabeli Bačke zone.

U nedelju fudbaleri iz Apatina u narednom prvenstvenom kolu sastaju se u Turiji sa ekipom Mladosti.