16171819202122
23242526272829
30

Datum kreiranja 28 oktobar 2015

Odličan start za odbojkašice Apatina. U prvenstvu Prve vojvođanske lige Apatinke su ubedljivom igrom pobedile  na svom terenu ekipu  iz Subotice 3:1(25:15,19:25, 25:14 i 25:17). Bile su Apatinke veoma raspoložene za igru i povele su 1:0 u setovima.

Subotičanke su zaigrale malo organizovanije u drugom setu i uspele su da izjednače rezultat na 1:1, ali domaće odbojkašice dobijaju posle  dobre i rasnovrsne igre pune preokreta treći i četvrti set i rešavaju ovaj meč u svoju korist i ostvaruju prvu pobedu u novom prvenstvu.

U pobedničkoj ekipi posebno se istakla talentovana Sanja Maleš koja je bila nerešiva enigma za ekipu iz Subotice.U narednom kolu odbojkašice Apatina gostuju u Kuli ekipi Hajduka.

Počela je i pionirska liga. Pionirke odbojkaškog kluba Apatin su u prvom kolu gostovale ekipi “Soko” iz Nove Gajdobre. Utakmica je odigrana u Silbašu pred velikim brojem gledalaca, a sigurnom igrom Apatinke su ostvarile maksimalnu pobedu od 3:0 u setovima (25:15, 25:16 i 25:15). U sledećem kolu pionirke Apatina dočekuju na svom parketu Merkur iz Bačke Palanke.