16171819202122
23242526272829
30

Datum kreiranja 10 novembar 2015

Rukometaši Apatina još nisu osetili slast pobede u ovom prvenstvu. Na svom parketu poraženi su od istioimene ekipe iz Inđije  i nalaze se na predoslednjem mestu na tabeli Prve lige Sever.

Bila je to izjedanačena utakmica pogotovo u prvom poluvremenu koje je završeno nerešeno 10:10. U nastavku gosti su imali više strpljenja iskoristili su priliku koja im se ukazala i ostvarili novu pobedu u prvenstvu.

Bili su Apatinci  blizu osvajanja jednog boda, ali su u poslednjih tri minuta susreta posustali  i dozvolili gostima da ostvare prednost od četiri gola  i mirnije dočekaju sam finiš meča i dođu do pobede. U domaćoj ekipi najbolju partiju prikazao je Marko Kljajić koji se dva puta upisao u strelce i dobro je razigravao svoje saigrače.

Sa četiri postignuta gola  najefikasniji u poraženoj ekipi bili su Lazo Beslać i Jugoslav Krec. Do kraja jesenjeg dela sezone ima da se odigra još tri kola, a trenutno je lider na tabeli ekipa Jedinstva iz Novog Bečeja koja ima bod prednost u odnosu na drugoplasirane rukometaše Žablja.

U narednom kolu rukometaši Apatina se u derbiju začelja u Vladimirovcu sastaju sa istoimenom ekipom.