16171819202122
23242526272829
30

Datum kreiranja 02 decembar 2015

Za samo sat vremena igre odbojkašice Apatina su na svom parketu pobedile 3:0  u 7. kolu Prve vojvođanske lige istoimenu ekipu iz Bečeja. Apatinke su od samo starta utakmice krenule agresivno i za  25 minuta osvajaju prvi set 25:21.

U drugom delu igre još bolja igra Apatinki i preciznim smečevima i sa nekoliko „as“ servisa lako dobijen ovaj period 25:17. Gošće iz Bečeja su potpuno pale u igri u trećem setu koje domaće odbojkašice veoma ubedljivo rešavaju u svoju korist  25:10, osvajaju novu bitnu pobedu u ovom prvenstvu i dobijaju zasluženo veliki aplauz sa tribina.

U pobedničkoj ekipi istakle su se igračica meča Sanja Maleš, libero Tijana Ćeran, Jelena Dizija, Natalija  Tomić, odlična na mreži bila jeJelena Bešir, a Anđela Puškar je preciznim loptama omogućavala svojim saigračicama da osvajaju lake poene i na kraju deklasiraju odbojkašice iz Bečeja. U narednom kolu odbojkašice Apatina gostuju u Bačkoj Palanci ekipi „Merkur“