12131415161718
19202122232425
26272829

Datum kreiranja 03 mart 2016

Košarkaši Dunava su tek u poslednjoj četvrtini meča slomili otpor ekipe SO “Koš“ i pobedili u komšijkom derbiju sa dvanaest poena razlike (79:67). Somborci su posebno u prvom poluvremenu odigrali dobro i dozvolili su Apatincima da u poslednje dve deonice utakmice uđu sa samo dva poena prednosti.

Domaći košarkaši dosta su grešili, promašivali veliki broj šuteva za tri poena, ali su uspeli da u poslednjih deset minuta meča odigraju dobro, popravili su igru u odbrani i na kraju zasluženo osvoje bitne bodove u nastavku prvenstva Druge regionalne lige grupa „Sever“.

U ekipi Dunava najviše je pokazao centar Ilija Pavković koji je ubacio 18 poena , dok je kod gostiju najbolji bio Deni Katanić sa 24 poena. Naredni prvenstveni meč Apatinci igraju na svom terenu u subotu od 20 h, a protivnik je ekipa”Kadet”iz Novog Sada.