12131415161718
19202122232425
26272829

Datum kreiranja 23 mart 2016

Fudbaleri Mladosti vezali su još jednu pobedu u nastavku prvenstva Bačke zone. Na gostovanju u Vrbasu protiv istoimene ekipe Apatinci su posle dobre i sadržajne igre pobedili domaćina 3:2. Bila je to veoma borbena utakmica u kojoj su fudbaleri Mladosti posle vođstva Vrbasa 1:0 napravili preokret i golovima Aljoše Jovovića i Nemanje Rančića došli do prednosti 2:1 posle prvog poluvremena.

U nastavku meča krenuli su fudbaleri Vrbasa da napadaju, i iz par dobrih šansi uspevaju da izjednače rezultat. Bili su Apatinci uporni stvarali su prilike i kada su svi mislili da će  utakmica završiti nerešeno najbolji igrač meča napadač Aljoša Jovović u zaostavnom vremenu postiže svoj drugi pogodak na utakmici i donosi veliku radost u redove Apatinaca.

U ovom kolu zanimljivo je da domaćin nije ostvario niti jednu pobedu, dok su gosti čak sa pet utakmica odneli sva tri boda. Posle vezana dva trijumfa na startu prolećnog dela Apatinci sada dele osmo mesto na tabeli Bačke zone.