15161718192021
22232425262728
2930

Datum kreiranja 04 april 2018

U nastavku prvenstva Druge lige „Sever“ rukometaši PIK „Prigrevica“ osvojili su samo bod na gostovanju ekipi „Potisje Pleteks“.

U utakmici koja je odigrana u sportskoj hali u Adi Prigrevčani su bili bolji rival, vodili su i imali prednost do par minuta pre završetka, ali im je falilo koncentracije u finišu meča, što su domaći rukometaši znali da iskoriste i izbore nerešen rezultat (26:26). U redovima gostiju iz Prigrevice najbolji je bio Slobodan Kozlovački sa 6 postignutih golova, dok je Atila Križan sedam puta bio strelac za ekipu „Potisje Pleteks“. Sa 16 osvojenih bodova ekipa PIK „Prigrevica“ nalazi se na 10. mestu na tabeli, a zbog pauze u prvenstvu  naredni meč odigraće tek za dve nedelje protiv RK „Vojvoda Stepa“ na svom parketu u hali OŠ „Mladost“.