DRUŠTVENE MREŽE

Tv Apatin - Vesti

Datum kreiranja 27 april 2018
Štampa

Poslednji put izabranici trenera Zorana Stamenića slavili još u 17 .kolu  protiv čonopljanke Sloge na svom terenu 2:1. U ovom 23. kolu Apatinci su gostovali u Gložanu gde su u sudijskoj nadoknadi vremena primili gol i na kraju doživeli poraz 2:1 od domaće ekipe „Budućnost“.

Gosti iz Apatina prvi su došli u vođstvo, a strelac je u prvom poluvremenu bio kreator igre i najveće pojačanje u ekipi Mladosti u prolećnom delu sezone Daniel Faber. Nije dugo trajala radost Apatinaca pošto su domaći fudbaleri izjednačili na 1:1 što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena. U drugom delu igre bilo je šansi na obe strane, ali su se istakla oba golmana i sačuvala svoje mreže. Iako su fudbaleri Mladosti igrali sa igračem manje pošto je crveni karton dobio odbrambeni igrač Nikola Knežević bili su blizu osvajanja boda, ali se to nije dogodilo. U sudijskoj nadokadi vremena domaći fudbaleri postižu pobedonosni gol i  zadaju dodatne muke Apatincima. Sa 18 osvojenih bodova fudbaleri Mladosti trenutno se nalaze na poslednjem mestu na tabeli Vojvođanske lige „Sever“ sedam kola pre kraja prvenstva i u velikoj su opasnosti od ispadanja iz lige. Još je dosta bodova u igri, a fudbaleri Mladosti moraju da poprave pre svega efikasnost kako bi i naredne sezone ostali u ovom rangu takmičenja.