12131415161718
19202122232425
26272829

Datum kreiranja 04 jun 2018

Fudbaleri „Mladosti“ prikazali su najbolju partiju u ovom prvenstvu i sa čak 6:0 deklasirali ekipu „Preporoda“.

Uz podršku blizu 300 navijača rastrčana i silno motivisana četa Slobodana Bačića održala je pravu malu lekciju iz fudbala gostima iz Novog Žednika i nanela im najbolniji poraz u prvenstvu i poslala ih u niži rang takmičenja naredne sezone. Apatinci su od samog početka igrali svoju igru i konstantno pretili čuvaru mreže „Preporoda“ koji je najzaslužniji što gosti nisu sa stadiona kraj Dunava ispraćeni sa 10 i više golova u mreži. Svoju dominaciju Apatinci su krunisali pred kraj prvog poluvremena kada su konačno slomili otpor ekipe „Preporoda“. Goste je načeo talentovani Petar Đeri najbolji pojedinac meča koji je sa dva efektna gola u 38 i 40 minutu osigurao prednost domaćinu od 2:0 posle prvog poluvremena. U drugom poluvremenu još bolja igra nadahnutih i raspoloženih  domaćina i prave muke za odbranu Preporoda. Na samom staru drugog dela igre već je 3:0 kada je posle dobre akcije „Mladosti“ gol postigao brzonogi napadač Marko Divjak. Kreator igre Apatinaca Daniel Faber bio je jedan od najboljih u pobedničkoj ekipi, a postigao je i četvrti gol za domaćina u 70 minutu meča i tada je već slavlje na tribinama moglo da počne. Trener Bačić dao je priliku i rezervistima da pokažu šta znaju i osete slast ovog velikog trijumfa, a oni najiskusniji Nemanja Marin i Nikola Mandić dotukli su ekipu „Preporoda“ u 72. i 79. minutu meča.