13141516171819
20212223242526
2728293031

Datum kreiranja 15 jun 2018

U jednoj veoma neobičnoj utakmici u kojoj je postignut samo 81 poen košarkaši Apatina su na gostovanju u Sremskim Karlovcima savladali domaći „Timsistem“  Stražilovo 44:37 i potvrdili lidersku poziciju na tabeli u grupi „B“u okviru takmičenja Letnje lige Vojvodine.

Prve dve četvrtine pripale su domaćim košarkašima koji su iznenadili favorizovane goste iz Apatina i na poluvreme otišli sa deset poena razlike bilo je 23:13. U trećoj četvrtini košarkaši Apatina prave preokret i već pokazuju da ih samo pobeda interesuje u ovom meču. U poslednjem delu meča gosti su nastavili da dominiraju i na kraju ostvarili novu pobedu tri kola pre kraja grupne faze. Ovako mali broj postignutih koševa posledica je toga što se utakmica igrala na otvorenom uz veoma nezgodan vetar koji je duvao tokom čitavog toka meča. U pobedničkoj ekipi najbolji je bio prvi strelac tima Nebojša Smiljanić, a Apatinci su na ovom susretu nastupili bez petorice standardnih prvotimaca što je sigurno dosta uticalo da se ostvari pobeda od samo sedam poena razlike.