15161718192021
22232425262728
2930

Datum kreiranja 10 septembar 2018

U subotu je u Bačkoj Palanci u organizaciji OK „Warriors“ održan turnir u street volleyu za dečake i devojčice uzrasta od 8 do 15 godina, ali i u konkurenciji seniorki pod nazivom „Bačka Palanka 2018“. Turnir je održan  na osam mini odbojkaških terena, više od 200 odbojkaša i odbojkašica  takmičili su se na otvorenim terenima sportsko rekreativnog centra Tikvara.

U svim kategorijama organizatori su za prve tri ekipe obezbedili medalje, pehare za pobednike i nagrade za najbolje igrače i igračice turnira. Odbojkašice "Boom Volleya" iz Prigrevice su nastupile u konkurenciji seniorskih ekipa i u takmičenju sa 2005. godištem. Prigrevčanke su bile najuspešnije u takmičenju seniorskih ekipa i zasluženo su osvojile prvo mesto i zlatne medalje. U konkurenciji seniorki drugo mesto su zauzele odbojkašice "Merkura" iz Bačke Palanke dok je treće mesto  pripalo "Goxinu" iz Odžaka. Odbojkašica "Boom Volleya" Anđela Graovac je proglašena za najbolju igračicu turnira u kategoriji seniorke. Zlatnu medalju za OK „Boom Volley“ su osvojile: Gorana Jovanović, Jovana Basarić i Anđela Graovac.

Odbojkašice „Apatina" su na ovom turniru nastupile samo u kategoriji 2003 godište.

U ovoj uzrasnoj kategoriji, najstarijoj u mlađim kategorijama učestvovalo je 16 ekipa.
Apatinke su kao prve iz "C" grupe izborile plasman u polufinale turnira, gde  su pobedile ekipu "Respekt Novi Sad". U  finalu odbojkašice "Apatina" su poražene od ekipe ŽOK "Vrbas". Srebrnu medalju za OK "Apatin" su osvojile: Anja Čović, Una Dobrijević, Milica Bursać i Anja Dobrijević.