12131415161718
19202122232425
26272829

Datum kreiranja 13 mart 2012

Odbojkašice “Apatina” su kao domaćini pobedile solidan tim “Kikinde”, što su u direktnom prenosu mogli da vide i gledaoci TV “Apatin”. Prvi set utakmice koja je trajala puna 2,5 sata dobile su Apatinke (26:24). Sledeća dva seta su pripala gošćama (25:18, 25:20).

Četvrti set koji je “lomio” utakmicu hteo je da reši subotički sudija Nikodanović. Sa nekoliko nerazumnih odluka u korist gostujućeg tima pokušao je direktno da utiče na pobedu “Kikinde” čime bi učinio veliku uslugu sugrađankama, timu “Subotice” za beg sa dna tabele. Ovakvo ponašanje posebno u utakmici devojčica koje su po godinama još u kadetskom uzrastu naišlo je na burnu reakciju svih prisutnih. Set je na kraju pripao Apatinkama rezultatom 25:20, kao i peti (15:11).