13141516171819
20212223242526
2728293031

Datum kreiranja 22 februar 2015

Delegacija fudbalskog kluba Sloga 1934 iz makedonskog grada Vinica bila je u protekla dva dana gost Apatina.

Kao znak gostoprimstva ova dva pobratimska grada fudbaleri Mladosti i Sloge odigrali su revijalnu prijateljsku utakmicu u kojoj su domaćini u utakmici bez rezultatskog značaja pobedili 4:0. Bila je to dobra fudbalska predstava u kojoj su domaći fudbaleri imali inicijativu tokom čitavog toka meča i već posle prvog poluvremena vodili 2:0 golovima Mirka Rađenovića i Momčila Uzelca. U nastavku meča posle pogotka Petra Uzelca u 47 minutu pitanje pobednika bilo je rešeno. Pobedu je samo iz penala potvrdio Stefan Mišković sredinom drugog dela igre. Imali su i gosti svoje šanse da dođu do počasnog pogotka, ali su u samoj završnici u par navrata loše šutirali. Pred oko stotinak gledalaca bila je to jedna borbena i dinamična utakmica u kojoj su oba trenera isprobali sve igrače na koje računaju u prolećnom delu prvenstva.