16171819202122
23242526272829
30

Datum kreiranja 18 novembar 2014

Fudbaleri Terekveša oprostili su se od svojih navijača odigravši nerešeno 2:2 protiv Omladinca sa Bukovca i na kraju jesenjeg dela prvenstva zauzeli treće mesto sa istim brojem bodova kao i drugoplasirani Polet iz Karavukova.

Bila je ovo dobra utakmica koja je opravdala epitet derbija kola. U prvom poluvremenu gosti sa Bukovca bili su bolji i dobili ovaj deo igre sa 1:0 golom koji su postigli iz penala.

U drugom poluvremenu Svilojevčani su napravili preokret i postigli su dva gola preko Jelisavca i Lemaića za vođstvo domaćih od 2:1, da bi u završnici meča fudbaleri Omladinca stigli do zasluženog boda. Jesenji prvaci u Područnoj ligi Sombor postali su fudbaleri Sloge iz Čonoplje koji su doživeli prvi poraz u prvenstvu u Bačkom Brestovcu od BSK-a.