16171819202122
23242526272829
30

Datum kreiranja 22 februar 2015

Posle dva vezana poraza košarkaši Dunava su u derbiju kola Druge regionalne lige Sever pred svojom publikom deklasirali ekipu Slobode iz Novog Sada 86 : 51 po četvrtinama (23:12,10:19,27:9 i 26:11).

Košarkaši gostujuće ekipe pružili su odličan otpor u prve dve četvrtine i polvreme je završeno rezultatom 33:31 za Dunav. Kada se očekivala u trećoj četvrtini još veća borba dve vodeće ekipe na tabeli igra Slobode se potpuno raspala, dominaciju preuzimaju  košarkaši Dunava i peciznim šutevima za dva i tri poena uvećavaju svoju prednost na trideset i više poena razlike. U poslednjoj četvrtini domaći košarkaši nastavljaju istim tempom, gosti promašuju veliki broj otvorenih šuteva i prednost iz minuta u minut raste za konačnih plus tridesetpet poena razlike koliko je bilo na kraju ovog ne toliko zanimljivog meča. Sa 25 postignutih poena Predrag Šuput bio je najbolji igrač meča, a njega su pratili saigrači Nebojša Smiljanić sa 21 poenom i plejmejker Luka Popović sa 17 koševa.