16171819202122
23242526272829
30

Datum kreiranja 01 jun 2015

U predposlednjem kolu prvenstva Bačke zone fudbaleri Mladosti odigrali su dobru utakmicu i zasluženo pobedili u Turiji 3:1 solidnu ekipu domaćina.

Bio je to susret dva imenjaka u kojem je ekipa iz Apatina posle lošeg starta nametnula u drugom poluvremenu  svoj stil igre i pokazala da je bolji tim od svog rivala. Golove za Apatince postigli su  Nikola Medić, Aljoša Jovović i Stefan Ožegović. Domaći fudbaleri bolje su počeli utakmicu i iz tri povoljne prilike došli u vođstvo. Posle primljenog gola gostujući fudbaleri zaigrali su ogranizovanije i pred kraj prvog dela igre dolaze do uzjednačenja i mirnije ulaze u nastavak meča. U drugom poluvremenu inicijativa fudbalera iz Apatina koji stižu u novo vođstvo posle dobro izvedene akcije sredinom drugog dela igre. Pobedu Apatinaca potvrdio je evro-golom napadač Ožegović petnaestak minuta pre kraja utakmice.

Fudbaleri Mladosti se nalaze na sredini tabele uoči poslednjeg kola koje se igra u subotu. Protivnik Apatinaca je odlična ekipa Subotice koja se nalazi na trećem mestu na tabeli Bačke zone.