16171819202122
23242526272829
30

Datum kreiranja 03 septembar 2015

U okviru 3. kola prvenstva Bačke zone fudbaleri Mladosti poraženi su u Adorjanu od ekipe Tise.

Gosti su pružili dobru igru posebno u prvom poluvremenu i bili su blizu da osvoje bar bod, ali su u poslednjih 20 minuta  utakmice posustali i dozvolili da domaćin iz par izglednih šansi postigne na kraju  pobedonosni gol i ostvari drugu pobedu u ovom prvenstvu. Apatinci su u prvom delu igre imali šansu da postignu gol i da sa prednošću  odu na poluvreme, ali je neprecizno šutirao vezni igrač Momčilo Uzelac.

Na ovoj utakmici u ekipi iz Apatina nije bilo štopera Milana Vujina koji se još uvek oporavlja posle povrede jagodične kosti. Fudbaleri Mladost još nisu osvojili ni jedan bod na gostovanju u ovom prvenstvu i trenutno se nalaze na 10 mestu na tabeli.

Debitanti u ligi i najprijatnije iznenađenje na startu sezone ekipa Bečeja1918 ostvarila je novu pobedu pošto je u veoma zanimljivom meču u Vrbasu bila bolja od istoimene ekipe 4:2. Sledeći protivnik u prvenstvu fudbalerima Mladosti biće u subotu od 16 h i 30 minuta odlična ekipa Srbobrana koja do sada ima ostvarene sve tri pobede.