16171819202122
23242526272829
30

Datum kreiranja 16 septembar 2015

Fudbaleri Terekveša u okviru prvenstva Područne lige Sombor poraženi su na gostovanju u Ruskom Krsturu od ekipe Rusina 3:2.

Posle prvog poluvremena Svilojevčani su imali prednost od 1:0 i dobru priliku da ostvare povoljan rezultat, ali su u nastavku malo posustati, ali i zbog naklonjenosti glavnog sudije domaćoj ekipi na kraju doživeli novi poraz u prvenstvu. Bila je ovo zanimljiva utakmica u kojoj su domaći fudbaleri uspeli da pred svojim navijačima naprave preokret u drugom poluvremenu i osvoje nova tri boda. Strelci za ekipu Terekveša bili su Bojan Jelisavac i Mirko Rađenović novo pojačanje Svilojevčana koji je prošle sezone nastupao za apatinsku Mladost. Ovim porazom fudbaleri iz Svilojeva pali su na 14. mesto na tabeli. Najprijatnije iznenađenje početka prvenstva fudbaleri Šikare doživeli su prvi poraz u sezoni i to na svom terenu protiv ekipe Lipara 1:0. Ovaj kiks Somboraca iskoristili su igrači BSKa i preuzeli lidersku poziciju na tabeli pošto su na svom terenu savladali ekipu Kule 1:0.