16171819202122
23242526272829
30

Datum kreiranja 16 septembar 2015

Fudbaleri Mladosti u okviru prvenstva Bačke zone poraženi su 3:1 u Srpskom Miletiću od ekipe Zadrugara. Bila je ovo dobra i sadržajna utakmica u kojoj su domaći fudbaleri pokazali bolju igru i uz malo više sreće osvojili nova tri boda.

Domaći fudbaleri su prvo poluvreme završili prednošću 2:0, a gosti iz Apatina su smanjili na 2:1 sredinom drugog dela igre. Posle postignutog gola Apatinci su stvorili  par veoma izglednih  šansi, ali nisu uspeli da još koji put savladaju protivničkog golmana i učine meč nezvesnijim. Fudbaleri iz Apatina su utakmicu završili sa devetoricom igrača pošto je prvo golman Dušan Rašeta krajem prvog poluvremena dobio direktan crveni karton, a zbog drugog žutom kartona van terena je 20 minuta pre kraja meča morao i kapiten Mladosti Petar Bursać.

Posle ovog poraza fudbaleri Mladost pali su na deseto mesto na tabeli. Fudbaleri Bečeja u istom rangu takmičenja savladali su u Srbobranu istoimenu ekipu 2:0 i učvrstili se na liderskoj poziciji posle pet odigranih kola.

Omladinci Mladosti pobedom su startovali u novom prvenstvu pošto su bili bolji 2:1 u Deronjama od ekipe Omladinca.