16171819202122
23242526272829
30

Datum kreiranja 16 septembar 2015

Fudbaleri prigrevačkog „Bratstva 1946“ izgubili su prvi bod u ovom prvenstvu pošto su na gostovanju u Vrbasu igrali nerešeno 1:1  protiv istoimene ekipe.

Nisu fudbaleri iz Prigrevice imali sreće ovaj put , a mogli su da  napune mrežu Vrbašana. Domaći fudbaleri su već u 3 minutu uspeli sa savladaju gostujućeg golmana Nikolu Ićitovića kojem je ovo bio prvi primljeni gol od početka sezone. Gosti iz Prigrevice do kraja prvog poluvremena dolaze do izjednačenja preko Nikole Makara što se ispostavilo da je bio i krajnji rezultat ove  utakmice. U drugom poluvremenu potpuna inicijatva fudbalera Bratstva ređale su se šanse pred golom domaćih pogodio je napadač gostiju Nikola Mandić i stativu , ali ostalo je bez  promene rezultata. Na kraju Vrbasu bod , a Bratstvu žal za pobedom i pad na drugo mesto na tabeli Bačke zone. U utakmici u Somboru fudbaleri Radničkog osvojili su prvi bod u ovom prvenstvu i tako najavili izlazak iz krize. Somborci su  na svom terenu odigrali nerešeno 1:1 sa ekipom Tekstilca iz Odžaka.