16171819202122
23242526272829
30

Datum kreiranja 09 decembar 2015

U predposlednjem kolu jesenjeg dela prvenstva Prve vojvođanske lige odbojkašice Apatina poražene su 3:2 u Bačkoj Palanci od ekipe „Merkur“. Apatinke su posle 120 minuta igre u jednoj dramatičnoj utakmici u kojoj su imale i tri meč lopte na kraju savladane posle pet odigranih setova.

Dobro su gostujuće odbojkašice krenule u ovaj duel i povele 1:0 u setovima, ali su igračice Merkura došle do izjednačenja, da bi Apatinke ponovo povele 2:1. Domaće odbojkašice uz podršku sa tribina izjednačavaju na 2:2 i pobednika je morao da odluči peti set koji igračice Merkura uz dosta sreće kod vođstva gošći 14:11 rešavaju u svoju korist 16:14 i dolaze do pobede u ovom zanimljivom meču.

U subotu odbojkašice Apatina od 15 h ugostiće u hali OŠ “Žarko Zrenjanin“ ekipu „CVS“ iz Sombora“