16171819202122
23242526272829
30

Datum kreiranja 17 decembar 2015

Odbojkašice prigrevačkog “Bum voleja” su u derbiju kola Druge vojvođanske lige pobedile  kao domaćin “Mladost” iz Bačkog Petrovca 3:2. Prigrevčankama je bilo potrebno 130 minuta da  posle velike borbe savladaju  lidera na tabeli.

Domaći tim je vodio tim sa 1:0 i 2:1 u setovima, ali su gošće uspele da izjednače  i izbore peti set u kojem je viđeno najviše uzbuđenja. Odbojkšice iz Bačkog Petrovca su vodile 13:11, ali uporne   igračice Prigrevice se nisu predavale i zasluženo  su uspele da izjednače , a onda i da dođu  do prve meč lopte.

Nakon velike drame odlučujući set je završen rezultatom 16:14. Sa ova dva osvojena boda ekipa “Bum volej” je ostala na trećem mestu na tabeli sa 11 bodova.

Najbolje u pobedničkoj ekipi bile su igračica meča Gorana Jovanović i Vanja Radmanović. U narednom poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva odbojkašice iz Prigrevice gostuju u Baču ekipi Partizana.Ova utakmica je takođe derbi kola jer je ekipa Partizana  druga na tabeli sa dva  boda više u odnosu na prigrevački tim.