15161718192021
22232425262728
2930

Datum kreiranja 13 mart 2012

U drugoj polufinalnoj utakmici opštinskog fudbalskog kupa, u Sonti su se sastali "Dinamo" i "Jedinstvo" sa Ribareva. Srećniji i spretniji bili su fudbaleri Jedinstva, koji su, uprkos dominaciji plavih u većem delu utakmice, trijumfovali rezultatom od 1 – 0. U većem delu prvog poluvremena igralo se pred golom gostiju,

a Dinamovi napadači ni iz najpovoljnijih šansi nisu uspevali pogoditi okvir gola, osim u jednom navratu, kad je bravuroznom intervencijom pogodak sprečio iskusni golman Jedinstva Desnica. U drugom poluvremenu gosti se pomalo oslobađaju pritiska plavih, a u 57. minutu, nakon jedne sporne situacije u šesnaestercu Jedinstva, zbog vulgarne psovke upućene sudiji Desnici, isključen je sedamnaestogodišnji igrač Dinama Đanić. Pet minuta kasnije, nakon grube greške odbrane plavih, gosti golom Miškovića postižu prednost, koju, zahvaljujući jalovoj igri Dinamovaca uspevaju do kraja sačuvati. Do početka prolećnjeg dela prvenstva u MOL Sombor – Apatin – Odžaci – Kula ostalo je još dve nedelje, a zanimljivo je da se u prvom kolu, opet na stadionu u Sonti, sastaju isti protivnici.