15161718192021
22232425262728
2930

Datum kreiranja 16 mart 2012

Pobednik opštinskog fudbalskog kupa je ekipa “Prigrevice”. Oni su finalnoj utakmici odigranoj juče na stadionu Mladosti savladali Jedinstvo sa Ribareva rezultatom 1:0. Najveći deo utakmice je uglavnom igran pred golom tima iz Ribareva.

Iskusniji igrači Prigrevice su nizali akcije, ali mlad i poletan sastav Jedinstva je u prvom poluvremenu uspešno odolevao svim atacima prigrevčana. Što nije bilo pogotka u prvih 45 minuta igre donekle su doprineli i prigrevački fudbaleri koji su bili nedorečeni u završnici dobro razrađenih akcija. Pobednički pogodak je pao na samom početku drugog poluvremena. U jednoj od niza brzih kontri najbolje se snašao Knežević i doveo prigrevčane u vođstvo. Nakon ovog pogotka donekle je pao ritam igre prigrevčana što su igrači Jedinstva iskoristili i sa nekoliko kontranapada došli do šesnaesterca “Prigrevice”, ali bez opasnosti po gol. Finalna utakmica na stadionu kraj Dunava je odigrana pred preko 150 gledalaca čime je najavljeno lepo fudbalsko proleće u Apatinu.