«  februar 2025  »
pusčpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728

KURSNA LISTA

DRUŠTVENE MREŽE

Datum kreiranja 11 mart 2015

Rukovodstvo Mesne zajednice Sonta sinoć je u Domu kulture u Sonti, organizovalo veliki javni skup pred organizovanje referenduma o uvođenju novog samodoprinosa od tri odsto u selu.

U cilju što bolje informisanosti građana, na ovom svojevrsnom zboru građana,  podnešen je detaljan izveštaj o utrošenim sredstvima „ starog“ samodoprinosa, ali su predstavljene i planirane investicije u narednom petogodišnjem periodu.

Na ovom javnom skupu kojem su prisustvovali i predsednik apatinske opštine, dr Živorad Smiljanić sa saradnicima, govorilo se i o sprovođenju komasacije poljoprivrednog zemljišta u katastarskoj opštini Sonta.

Pitanje da li su meštani sela za ovaj važan proces ukrupnjavanja zemljišnih parcela,takođe će se pred meštanima naći na predstojećem referendumu o uvođenju novog samodoprinosa od 3 odsto.

Referendum će se u Sonti organizovati od 27. marta do  2. aprila ove godine.

Prijava

"Get the most out of your crypto trading journey by visiting Coinbase login for quick and secure access to your Coinbase account."