DRUŠTVENE MREŽE

Tv Apatin - Vesti

Datum kreiranja 24 novembar 2012
Štampa

U prvenstvenoj utakmici 10.kola druge rukometne lige sever rukometaši apatina su sinoć pred oko 150 gledalaca savladali tim Dalmatinca iz Riđice rezultatom 30:26, poluvreme  16:12.

Sam tok utakmice je više ličio na  prijateljski susret dva kluba bez previše tenzije i oštrih startova. Ceo tok susreta apatinci su bili u vođstvu, a sve što su gosti uspeli da postignu je bilo izjednačenje na 10:10 u 23.minutu susreta.Nakon toga su Apatinci čvršćom odbranom i agresivnijim napadom za svega šest minuta postigli šest golova, za razliku od gostiju koji u tom periodu nisu dali ni jedan gol. Pored standardnih Kreca,Baića i Milojevića na ovoj utakmici od mlađih igrača su se istakli Kljajić sa 4 i Petar mandić sa tri pogotka. Do kraja polusezone ostalo je da se odigraju još tri kola,a narednog vikenda apatinci gostuju Radničkom u Novom sadu.