15161718192021
22232425262728
2930

Datum kreiranja 24 novembar 2012

Završen je jesenji deo sezone područne fudbalske lige, U utakmici poslednjeg kola odigranoj  na stadionu  kraj Dunava fudbaleri OFK Mladosti su pobedili Slogu iz Čonoplje rezultatom 2:0.

Tim iz Čonoplje se predstavio kao dobro organizovana ekipa spremna za nadigravanje, ali bez velike opasnosti po gol apatinskog golamna Rašete. Prvu ozbiljniju priliku domaćini su imali u 13. minutu kad je Na pas juče raspoloženog Bursaća Marin šutirao preko gola. Samo 4 minute kasnije 1:0 za Apatince. Iskusni Zoran Stamenić je  loptu prihvatio na centru sam poveo prošavši pri tom nekoliko odbrambeni igrača gostiju i šutom sa oko 25 metara doveo domaćine u vođstvo. Tek što je počelo drugo poluvreme Rapajić se lepo snašao u kaznenom prostoru gostiju i postihgao konačana rezultat Mladost – Sloga 2:0. Ovom pobedom ekipa Ofk mladosti je krunisala lepe igre tokom jesenjeg dela šampionata i proleće će dočekati na trećem mestu.