15161718192021
22232425262728
2930

Datum kreiranja 13 april 2013

U prvenstvenoj utakmici druge rukometne lige rukometašice Apatina su juče na svom parketu odigrale nerešeno 18:18 sa ekipom Topole.

Iako su na tabeli bolje plasirane od domaćina rukometašice Topole nisu to pokazale i na terenu. Sem dela igre u prvom poluvremenu dominacija je bila na strani Apatinki, koje to nisu uspele da i rezultatski realizuju najviše zahvaljujući sopstvenim greškama.U ovom susretu pobeda se praktično nudila Apatinkama koje su u fazi napada napravile neshvatljivo velik broj grešaka koji je tokom cele utakmice omogućavao gošćama da se vrate u igru. Takva igra je mogla domaći tim koštati i poraza jer su gošće u poslednjem minutu vodile jedan gol razlike. U tim momentima sreća je bila na strani Apatinki jer je Topola igrala bez dve isključene igračice pa je Milica Stoisavljević bukvalno u poslednjim sekundama postigla izjednačujući pogodak i donela jedan bod svom timu. U timu Apatina bolja od ostalih bila je  Stoisavljevućeva sa 5 pogodaka, a pratile su je Andrić i Bursać sa po 4, i Majstorovićeva sa 3 pogotka. Utakmicu je direktno prenosila TV Apatin.