15161718192021
22232425262728
2930

Datum kreiranja 05 maj 2013

Juče su odigrane utakmice 23. kola područne fudbalske lige Sombor. Fudbaleri OFK Mladosti su na svom terenu bez previše naprezannja savladali Borac iz Bačkog Gračaca rezultatom 8:0 poluvreme 3:0.

Tokom celog susreta Apatinci su bili nadmoćniji tim a posebno u finišu susreta je do izražaja došla njihova odlična fizička pripremljenost pa su uprkos velikoj  vrućini i sparini svih 90 minuta odigrali u visokom ritmu bez oscilacija. Vodeći tim lige Bratstvo iz Prigrevice je gostovalo u Gakovu i pobedilo domaći Graničar rezultatom 3:0.

U sredu se već igra naredno kolo. Mladost gostuje u Deronjama a Bratstvo je domaćin kuli. Ove utakmice će za oba tima iz naše opštini biti prilika za uigravanje nekih varijanti pred njihov međusobni susret naredne subote u Apatinu. Prvenstvo je praktično već rešeno jer Prigrevčani imaju devet bodova više od jedinih pratilaca ekipe Mladosti, ali subotnji susret ima posebnu draž jer je prevazišao nivo lokalnog derbija. Na ovom susretu se očekuje i velik broj publike iz apatinske opštine i okoline.