22232425262728
2930

Datum kreiranja 13 maj 2013

Rukometaši “Apatina” su bez većih napora stigli do bodova koji vode  iz  zone ispadanja na ligaškoj tabeli.

Tokom celog susreta domaći tim je bio u vođstvu i samo pet minuta pre kraja gosti su prišli na četiri gola razlike (16:20), ali nisu imali snage za konačan preokret. Uz podršku iskusnih Zorana Mandića, Baića i Milojevića utakmicu je “na svojim plećima” izneo kompletan mladi tim pri čemu su uz nekoliko atraktivnih poteza izmamili aplauze domaće publike.

Uz najboljeg strelca Milojevića (7 golova) istakao se mladi Kljajić sa 6 pogodaka uz podršku kompletnog tima koji je opravdao minutažu poverenu od trenera Milana Petrovića – Pekija. Do kraja prvenstva su ostala još dva kola. Ovog vikenda Apatinci odlaze na neugodno gostovanje trećeplasiranom “Napretku”, a u poslednjem kolu dočekuju  predzadnju “Rumu”. Sa dva boda iz tog susreta oni bi završili sezonu u “sigurnoj zoni” sa realnim šansama da uz mladi tim naredne godine ostvare još bolji plasman.