DRUŠTVENE MREŽE

Tv Apatin - Vesti

Datum kreiranja 12 septembar 2013
Štampa

Odigrane su utakmice petog vanrednog kola prvenstva Područne fudbalske lige. Fudbaleri OFK „Mladosti“ su na svom terenu ostvarili petu pobedu savladavši Borac iz Bačkog Gračaca rezultatom 3:1, poluvreme 1:1.

Gosti su poveli već u prvom minutu nakon nesmotrenosti odbrane domaćina. Do izjednačenja Apatinci su stigli sredinom prvog poluvremena kad je nakon jedne od bezbroj ataka Apatinaca jedan odbrambeni igrač „Borca“ sam ubacio loptu u svoj gol. U nastavku oba tima su diktirala visok ritam igre, ali je lopta više bila u posedu igrača OFK“Mladosti“ koji su imali nekoliko prilika za gol od kojih je posebno atraktivan bio šut Đumića makazicama. U drugom delu ritam igre nije opadao, a „Mladost“ je u vođstvo došla nakon jednog od brojnih kornera kad je na loptu natrčao najbolji igrač utakmice kapiten Stamenić i glavom je plasirao u mrežu. Dominacija domaćih naterenu i pobeda potvrđeni su pogotkom Bursaća deset minuta pre kraja.

Nakon pet kola „Mladost“ je prva sa maksimalnim brojem bodova, a u nedelju gostuju Omladincu u Deronjama.