13141516171819
20212223242526
2728293031

Datum kreiranja 26 septembar 2013

Porazom na svom terenu  od subotičkog Vojputa, trenutno najbolje  ekipe u Srbiji 21:31 rukometaši Apatina su ispali iz daljeg takmičenja u kupu Srbije.

Sam početak utakmice protekao je u čvrstoj odbrani subotičana. Koji su  brzo došli do vođstva od  4:0, a apatinci su svoj prvi pogodak preko Baića  postigli tek u 9 minutu.. Usledila je brza igra Apatina koji su uspeli da se primaknu na samo gol zaostatka 4:5. Neorganizovanom igrom domaćina u napadu i sa nekoliko brzih kontri gostiju na kraju poluvremena je ipak bilo pet razlike za Vojput (10:15).

Početkom drugog poluvremena  rukometaši Apatina su zaigrali čvršće u odbrani i organizovanije u napadu, pa su sve do sredine ovog dela igre održavali razliku iz prvog poluvremena. Kako se bližio kraj utakmice vidljivo kvalitetniji tim gostiju je povećavao razliku, ali i bespotrebno počeo sa grubom igrom zbog koje su utakmicu završili sa čak 12 minuta isključenja.

Za obe ekipe ovaj susret je bio i jači trening. Vojput nastavlja borbu za titulu prvaka Srbije, a u narednom kolu kupa igraju sa Crvenkom. Rukometaši Apatina su na ovoj utakmici imali mogućnost da protiv jakog protivnika uvežbaju još neke taktičke varijante  uoči sutrašnjeg prvog prvenstvenog susreta pred svojom publikom.

Oni sutra u hali osnovne škole žarko zrenjanin dočekuju Srem iz Sremske Mitrovice. Utakmica počinje u 20 sati i 30 minuta.