10111213141516
17181920212223
24252627282930

Datum kreiranja 05 novembar 2013

Na karate kupu Vojvodine koji je održan u Vrbasu karatisti apatinskog „Partizana“ su osvojili 14 medalja od čega tri zlatne.

Titule pobednika kupa su pripale Milošu Ćurčiću (kate pojedinačno), pionirskom kata timu Stupar-Došen-Milović i Veljko Supiću (kadeti apsolutni nivo). Za protekle tri godine Supiću je ovo 20.medalja na zvaničnim takmičenjima, a računajući prvenstva Vojvodine , Srbije i sveta osvojio je 6 zlatnih,7srebrnih i 7 bronzanih medalja  čime je trenutno najtrofejniji apatinski takmičar u borbama i jedan od najuspešnijih u ovoj kategoriji u državi. Srebrne medalje u svojim kategorijama su osvojili Boško Banović,Tamara Stupar i Igor Cvetićanin, a bronzu  Nemanja Kovačević,Mateja Jovanović, Vukašin Močević,Marko Miličević, Aleksandra Grandić,Maša Milović, Sara Mitić i Ana Došen. Na kupu u Vrbasu  su nastupili takmičara iz 23 vojvođanska kluba, a svi osvajači medalja će nastupiti na kupu Srbije koji se održava  16.novembra u Rumi