16171819202122
23242526272829
30

Datum kreiranja 16 april 2015

Fudbaleri Mladosti su u 21.vanrednom kolu Bačke zone igrali  nerešeno 1:1 sa ekipom Srbobrana na svom terenu. Bila je to utakmica dva izjednačena rivala u kojoj su gosti bili bolji u prvom , a Apatinci u drugom poluvremenu.

Ekipa Srbobrana povela je na samom početku meča u 9 minutu iz jednog dobro izvedenog kontranapada kada je napadač gostiju lako savladao golmana Mladosti.  Apatinci su izjednačili lepim golom Nikole Medića u 24 minutu kada je šutirao sa  leve strane  iznenadio golmana Srbobrana sa tridesetak metara i doneo radost svojoj ekipi.

Do kraja prvog poluvremena bliži postizanju novog pogotka bili su gosti, ali nisu bili precizni iz veoma povoljnih prilika kada se istakao domaći čuvar mreže Nikola Ićitović. U drugom poluvremenu bolja igra domaćih, stvorili su Apatinci nekoliko povoljnih prilika za gol, ali napadači Mladosti su neprecizno šutirali ka golu Srbobrana. U narednom kolu fudbaleri Mladosti u nedelju gostuju ekipi Tise.

Fudbaleri iz Prigrevice koji nastupaju pod imenom OFK“Odžaci“ su u ovom kolu bili vrlo efikasni i rezultatom 4:1 ubedljivo porazili u Turiji ekipu Mladosti. Prigrevčani su utakmicu rešili u prvom poluvremenu kada su četiri puta pogodili mrežu golmana domaćih.

Dva gola postigao je sve bolji Marko Divjak, dok su se jednom u strelce upisali Nikola Makar i Zoran Stojšić. Domaći fudbaleri uspeli su da u drugom poluvremenu postignu gol i ublaže poraz. U narednom kolu Prigrevčane očekuje derbi u nedelju na svom stadionu sa ekipom Subotice.