16171819202122
23242526272829
30

Datum kreiranja 01 jun 2015

Posle ubedljive igre u prošlom kolu i pobede nad ekipom Sombora na svom terenu 40:27, rukometaši Prigrevice juče su odigrali dugo odlaganu i jedan od najbitnijih mečeva prvenstva protiv ekipe Grafičara u Bezdanu.

Bila je to utakmica dve prvoplasirane ekipe koja je bila puna tenzije i koju je obeležio neobjektivni kriterijum sudija koji su na taj način upropastile ovaj derbi koji je na kraju pripao rukometašima Grafičara. Posle prvog poluvremena gosti iz Prigrevice imali su gol prednosti bilo je 18:17. U nastavku meča mnogo nervoze,  veliki broj isključenja sa obe strane i zahvaljujući nekim spornim odlukama sudijskog para na štetu gostiju ekipa iz Bezdana došla je do pobede. Posle ovog poraza rukometaši Prigrevice se nalaze na vicešampionskoj poziciji Treće lige grupa Bačka kolo pre kraja prvenstva.