11121314151617
18192021222324
25262728293031

Datum kreiranja 19 mart 2018

Fudbaleri apatinske „Mladosti“ ostvarili su novu pobedu u prolećnom delu prvenstva Vojvođanske lige „Sever“. Na stadionu kraj Dunava Apatinci su uz podršku svojih navijača savladali ekipu „Sloge“.

Gosti iz Čonoplje bili su favoriti u ovom meču, ali su domaći fudbaleri utakmicu rešili u svoju korist 2:1. Do prvog vođstva domaći fudbaleri došli su 28.minutu kada se u šesnaestercu ekipe „Sloge“ najbolje snašao iskusni Saša Jano i lako savladao protivničkog čuvara mreže Zorića. U samom finišu prvog dela igre kapiten Apatinaca Srđan Rapaić odlično je izveo korner na pravom mestu bio je Bojan Macanović i loptu efektno glavom  sproveo u mrežu, za veliko slavlje domaćih. U poslednijih pola sata meča Apatinci su se povukli, a gosti su to znali da iskoriste i u 58.minutu  smanjuju rezulat, a strelac je bio Darko Konjović. Do kraja meča fudbaleri „Mladosti“ bodreni sa tribina uspeli su da odole konstantnim napadima rivala i na kraju sačuvaju svoju mrežu i prirede još jedno iznenađenje na samom startu drugog dela šampionata.