DRUŠTVENE MREŽE

Tv Apatin - Vesti

Datum kreiranja 17 april 2018
Štampa

Apatinci su posle velike borbe savladali veoma dobru ekipu KK „Sloven“ 74:62 i u poslednjem kolu moraju da pobede u Futogu KK „Tupanjac MD“ kako bi i naredne sezone nastupali u Prvoj regionalnoj ligi „Sever“.

Košarkaši „Dunava“ su veoma motivisani ušli u duel protiv gostiju iz Rume i najviše zahvaljujući najboljem igraču ekipe Predragu Šuputu ostvarili pobedu od osam poena razlike. Domaćin je najbolje odigrao drugu četvrtinu koja je završena (21:15) i na poluvreme otišao sa šest poena prednosti (45:39). U drugom poluvremenu gosti su pokušali da naprave preokret, ali su domaći košarkaši odigrali dobro u odbrani i pogodili bitnu „trojku“ u poslednjoj četvrtini što je bilo presudno za trijumf Apatinaca. U pobedničkoj ekipi zapaženu rolu imao je talentovani bek Dimitrije Medić koji je pokazao vidan napredak u igri da bio u narednom periodu mogao da bude jedan od nosilaca igre apatinskog tima. Posle ove pobede Apatinci zauzimaju 10. poziciju na tabeli sa 34 osvojena boda koliko ima i KK „Topola“ na jedanaestom i pančevački „Kris kros“ na dvanaestom mestu. Na samom začelju su košarkaši iz Novog Bečeja sa 31 bodom, dok je ekipa KK „Radnički“ iz Kovina već ispala iz lige.

You are here:   PočetnaVESTIPobedom nad ekipom iz Rume košarkaši „Dunava“ ostali u borbi za opstanak u ligi