11121314151617
18192021222324
25262728293031

Datum kreiranja 06 jul 2018

Odlična igra košarkaša „Apatina“ na startu plej ofa Letnje lige Vojvodine i pobeda od 22 poena razlike na gostovanju u Futogu.

Domaći košarkaši „Basketball starsa“ nisu ništa mogli protiv veoma motivisanih i raspoloženih gostiju iz Apatina koji su u pre dve četvrtine nametnili svoj ritam bili dominantni u svim segmentima igre i na poluvreme otišli sa prednosti od velikih 25 poena razlike. Koliko su Apatinci bili superiorni najbolje pokazuje podatak da su domaći košarkaši u prvom poluvremenu ubacili samo 12 poena. U trećoj deonici meča košarkaši „Basketball starsa“ došli su do svoje igre i pokazali zašto su se ove godine našli u plej ofu Letnje lige Vojvodine. U poslednjih deset minuta meča Apatinci su ponovo pojačali ritam i pokazali da se nalaze u odličnoj formi i ovaj deo igre rešili u svoju korist  27:16, za konačnih 72:50 za košarkaše „Apatina“ koji još ne znaju za poraz od početka Letnje lige Vojvodine i pored ekipe „Proletera“ iz Ravnog Sela najveći su kandidati da se od jeseni takmiče u Drugoj regionalnoj ligi „Sever“ .Upravo su košarkaši „Proletera“ sledeći protivnici ekipi iz Apatina. Biće to najteži meč u dosadašnjem takmičenju letnje lige Vojvodine za izabranike trenera Nenada Ugarkovića u kojem će Apatinci uz podršku sa tribina uraditi sve da nastave pobednički niz i tako se još više približe željenom cilju. Veliki derbi  KK „Apatin“: OKK „Proleter“ na programu je sutra od 18 časova u apatinskoj sportskoj hali.