11121314151617
18192021222324
25262728293031

Datum kreiranja 26 novembar 2018

Rukometaši „Apatina“ posle veoma neizvesne završnice ostvarili su minimalnu pobedu na gostovanju u Šidu. Domaća ekipa „Radničkog 1958“ bila je stalno u vođstvu u prvom poluvremenu i ovaj deo igre rešila u svoju korist 14:13. Gosti iz Apatina u nastavku utakmice uspeli da zaigraju kako umeju i prvo vođstvo na meču ostvaruju u 34. minutu i čuvaju ga do samog kraja za konačnih 25:24 i nova dva boda u samom finišu jesenjeg dela šampionata.

Najbolji u redovima Apatinaca je bio kapiten Stevan Oljača sa 10 golova, a posle odslužene kazne vratio se na trener Dušan Mačkić i utamicu završio sa 6 postignutih golova. Uoči poslednjeg kola prvog dela sezone rukometaši „Apatina“ imaju 12 osvojenih bodova i trenutno su na petom mestu na tabeli Prve lige „Sever“ koliko ima i četvrta Hercegovina iz Sečnja i trećeplasirani rukometaši Inđije.